rozmowyozyciu

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Darowizna
  tutaj jest link do umowy darowizny pojazdu (byc moze to tez dotyzcy ciagnika http://www.moll.mpn.pl/pzchio/doc/SF_uxdap.doc Umowe darowizny najlepiej sporzadzic u notariusza [cytat:46kol5v8] Gdy obdarowanym jest małżonek przedsiębiorcy, zstępni, wstępni, pasierb, rodzeństwo, ojczym lub macocha, od otrzymanej darowizny można w ogóle podatku nie zapłacić. Od 1 stycznia 2007 r. w ustawie o podatku od spadków i darowizn obowiązuje nowy art. 4a....
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=25160Temat: spadek, podział auta umową darowizny?
...kwotę muszę zapłacic dla reszty spadkobiorców, czyli: matki i trójki siostr? Z jakiej kwoty mam obliczyć sumy należne dla powyzej wymienionych (matki i 3 siostr; jaki jest udział procentowy kazdego z nas)? 3. Czy ma być to wartośc auta w chwili śmnierci ojca (16.10.2004r.) czy na dzień dzisiejszy (czyli - sierpień 2007r.) Proszę o podpowiedzi od Szanownych Forumowiczów, bo sam niestety nie moge sobie z tym poradzić. Może ma ktoś i wzor takiej umowy darowizny pojazdu (matka i 3 siostry - darczyńcy a moja osoba - obdarowany; wiem ze nie trzeba tego spisywać u notariusza. Czy mozna jezdzic takim autem, jesli ojciec nie zyje a ja jestem uprawniony w 3/16 do jego czesci, opłacone jest OC (na jego imię inazwisko_ PZU nie wnika< czy ktoś zyje) i przegląd?
Źródło: forum.prawnikow.pl/archiwum/viewtopic.php?t=6857


Temat: anulowanie umowy darowizny pojazdu
anulowanie umowy darowizny pojazdu   witam prosze o podpowiedź jak, anulowac umowę darowizny 1/2 części pojazdu. umowa darowizny spisana 3 miesiące temu zgłoszona narazie do wydziału komunkikacji. obecnie ze względu na sprawę Vatu musi zostać anulowana nie wchodzi w grę druga umowa o obdarowaniu powrotnemu tej 1/2częsci dodam że obie strony zgadzają się na anulowane tej umowy.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=100399Tematy

 • rozmowyozyciu
 • http://www.motofakty.pl/artykul/plik_umowy_k_s_do_sciagniecia.html
 • umowy kupna sprzedaży samochodu
 • umowy kupna sprzedaży nieruchomości
 • Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


   
  Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

  Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.  Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »