rozmowyozyciu

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Czy ta sprawa podlega pod wyłudzenie
  Czy Pan wie, że umowa dzierżawy ziemi rolnej nie jest objęta opodatkowaniem podatkiem dochodowym ,ja też jestem rolnikiem. To cała policja. Chce z ofiary zrobić przestępcę, byle nic nie robić .Kolejny dowód na to co napisałem wcześniej.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=66453Temat: Powstaje Przytulisko+Hotelik-potrzebni wolontariusze,!!www.zwierzakiuwandy.ovh.org
psy sa P.Wandy! umowa dzierżawy ziemi została podpisana dożywotnie!!konto znajduje sie na www.przytulisko.com, strona jeszcze stara tzn sycynska bo trzeba najpierw zorganizowac przeprowadzke a potem naniesc zmiany na stronie .
Źródło: dogomania.pl/showthread.php?t=34690


Temat: Umowa dzierżawy ziemi rolnej
Umowa dzierżawy ziemi rolnej   Właściciel, który do tej pory dzierżawił ziemię, zbył ją innej osobie. Umowa dzierżawy nie została zmieniona. Co więc się dzieje z taką umową, gdy nie zawarto nowej przez nowego właściciela i dotychczasowego dzierżawce ?
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=54655